Historie společnosti

Historie společnosti

Společnost ALLIQ s.r.o., se od roku 2003 zabývala realizací staveb, rekonstrukcemi bytů, výstavbou RD na klíč, až po spolupráci s velkými GD. Hlavním zaměřením byla revitalizace BD, především zateplování budov a rekonstrukce střešních plášťů.

                                                          

V průběhu let se začalo měnit zaměření společnosti a prioritou se stala realizace odvětrání spodní stavby, suché kladení dlažby na stavitelné terče pod dlažbu. V realizaci těchto zakázek se stal náš tým často vyhledávaným partnerem. Nedílnou součástí se stala technická podpora realizačních a obchodních společností včetně proškolování pracovníků dalších firem.

                                                          

Vzhledem k nabytým zkušenostem z realizovaných vlastních staveb, ze školení obchodních partnerů a realizačních firem jsme se rozhodli pro rozšíření našeho zaměření o vlastní chytré systémy, které v dnešní době uvádíme trh.

PEDall- Suchá pokládka betonu, keramiky a dřeva na terče pod dlažby.

SAFEall- Kompletní systém zabezpečení plochých střech

VEGall- Systém zelených střech

ROOFall- Střechy ploché a šikmé

GREENall- doplňky na zahrady

DRENall- odvodnění a ostatní s tím související

  

Bedlivě dbáme na to, abychom na Český trh uváděli systémy s výraznou přidanou hodnotu. V mnoha případech jsme spolutvůrci některých systémů. V jednoduchosti a univerzálnosti je síla a my se snažíme složité řešit jednoduše.

Věříme, že díky našemu proklientsky zaměřenému servisu dokážeme společně nalézt řadu možností, kde se naše systémy potkají s Vaším zájmem a oceněním.

Budeme se těšit na Vaše dotazy tým ALLIQ s.r.o.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.