TP - SYSTÉM SAFEALL

TP - SYSTÉM SAFEALL

Tento systém je novinkou pro český trh, vzhledem k tomu že se jedná o patentovaný systém dá se předpokládat, že jediným po nějakou dobu zůstane.

Toto řešení je naprosto jedinečné, jedná se o neinvazivní zádržný systém proti  pádu osob ze střech. Pro správně vytvořenou nabídku nám poskytnete podklady v elektronické podobě a výměnou za ně od nás v rámci cenové nabídky obdržíte přesně zpracovaný projekt zádržného systému v el. Podobě.

Dle nejnovějších norem a nařízení musí být každý, kdo pracuje ve výškách chráněn před pádem. Za tuto ochranu osob je přímo odpovědný architekt a majitel objektu.

Námi dodávaný systém je velice jednoduchý pro realizaci, jedná se o zátěžový systém, který se nekotví do konstrukce, jedná se tedy o neinvazivní systém. Při použití našeho řešení odpadají problémy spojené s perforací střešního pláště, riziková místa, tvorba detailů, tepelné mosty.

Video systému SAFEALL DIASAFE, pro Vaši lepší představu:

TECHNICKÁ PODPORA SAFEALL-DIASAFE


Svým klientům a všem zájemcům o námi nabízené systémy poskytujeme nepřeberné množství služeb a podpory pro správnou a vhodnou detekci systému a jeho následné aplikace v praxi.

Z vlastní zkušenosti doporučujeme osobní setkání , kde jsme schopni velmi rychle a jasně na základě prezentace představit jedinečnost a jednoduchost systému Safeall -  Diasafe

Nabízené služby:

  • konzultace použití SAFEALL již před dokončením projektu.
  • Návrh osazení certifikovaným technickým oddělením.
  • představení systému investorům a případně i realizační firmě.
  • Příprava projektu osazení systému DIASAFE dle skutečnosti na stavbě.
  • Realizace systému certifikovanou firmou.
  • Certifikování systému.
  • každoroční kontrola a revize záchytného systému DIASAFE.

Věcí je ještě mnoho a v případě zájmu se na nás obraťte a rádi Vám systém představíme.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.