TP - TERASY PEDALL

TP - TERASY PEDALL

TECHNICKÁ PODPORA SYSTÉMU PEDALL (TERASY NA TERČÍCH POD DLAŽBU)

VÝSTAVKY TERČŮ:

Máte zájem o vystavení a představení těchto systémů na Vašich prodejnách? Obraťte se na nás a společně vymyslíme předváděcí akci, nebo vystavíme terče na stálo, na vhodném místě tak, aby vše zaujmulo Vaše klienty.

  • Kontrola PD: Konzultace použití systému terčů dle projektové dokumentace, tedy jaké terče použít a zda navržené terče v projektu jsou správné pro aktuální realizaci.
  • Návrh dle PD: první navržení terčů dle projektové dokumentace, které slouží k představě množství potřebné k dokončení.
  • Jednání a vzorkování: Připrava na jednání a vyvzorkování terčů pod dlažbu, včetně odpovědí na případné otázky ohledně tohoto systému.
  • Měření na stavbě: přesnější měření dle specifikací stavby, konzultace důležitých detailů a složitějších míst. Přibližný výpočet kusů a výšek terčů.
  • Školení: školení realizační party, obchodních týmů, projektantů a dalších, kteří budou mít zájem.
  • Návštěva stavby: Možnost navštívení stavby v průběhu realizace a projednání potřebných dotazů a detailů.

Každá akce je individuální a vždy je potřeba řešit něco jiného, proto se na nás neváhejte obracet a my se budeme snažit vyhovět vaším dotazům. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.